Optreden bij "van Dorp tot Kust" gemeente Castricum

In 2019 was ons koor ook van de partij bij dit groot opgezette festival. Maar liefst 22 koren doen hier aan mee. De organisatie is prima georganiseerd. Op tenminste drie locaties konden alle deelnemende koren hun talenten ten gehore brengen. Het weer was uitstekend en de temperatuur ruim voldoende om deze muzikale dag door te brengen. De organisatie had evenals de vorige keer een busdienst geregeld zodat alle koren keurig bij hun locatie van optreden werden afgezet en opgehaald. Dus weinig kilometers voor onze beentjes. Gezien de gemiddelde leeftijd een verstandige logistieke inzet. Met rond de 22 zangers, twee muzikanten en een dirigent een minimale bezetting van ons koor. Zingen met de stemmen die je hebt is de remedie. Maar het klonk als een klok bleek in de praktijk.  Op Bakkum(camping) het eerste optreden. Wel publiek maar veel te weinig. Op de locatie bij het Noordzee strand veel  meer publiek en een leuke sfeer met veel schoons te zien! Niet alleen het oor maar het oog wil ook wat!

Het derde blokje in het dorp Castricum voor een groot terras bleek ook te voldoen aan publiek en liefhebbers. Ondanks een minimale bezetting hebben we ons muzikaal goed laat horen en hebben we mogen genieten van een "mooie dag" in diverse opzichten. Met de zon in de rug waren we allemaal gezond en vrolijk op tijd voor het avond eten weer thuis!

Reactie schrijven

Commentaren: 0