Het eerste optreden

De kop is er af oftewel het eerste optreden in 2018 is al weer  een feit. Afgelopen zaterdag d.d. 19 januari  waren we te gast bij het HOV in Harlingen. Tijdens een ingelaste pauze bij het verladen van pootaardappelen in een kustvaarder werd even spontaan stilgestaan bij het feit dat een van de medewerkers binnenkort met een welverdiend pensioen gaat.

 

Als verrassing werd hij in de schaftpauze toegezongen door ons koor.  Aangezien hij voor de komende tijd op zoek was naar een muzikale hobby werd hij tenminste voor een jaar  via zijn werkgever het HOV lid gemaakt van ons zeemanskoor. Dus niet alleen een feestje vanwege zijn aankomend pensioen maar ook meteen een nieuw lid voor ons koor.  Het mes snijdt van twee kanten!

Reactie schrijven

Commentaren: 1
 • #1

  LEBER PHILLIPE (woensdag, 14 augustus 2019 23:06)  Hallo meneer en mevrouw
  Op zoek naar een lening? Om uw bedrijf te runnen of te onderhouden
  een bedrijf of om een appartement te kopen of om uw terug te betalen
  schuld. Mijn financiële adviseurs in samenwerking met de banken. Wij zijn u
  een krediet aanbieden binnen 72 UUR; Ik hoor je geven. Wij hebben
  diensten.
  - PERSOONLIJK KREDIET
  - ONROEREND GOED KREDIET
  - BEHUIZINGSCREDITS
  - AUTO KREDIET
  - TERUGBETALING VAN DE SCHULDEN
  - KAPITAAL- EN ARTISTIEK KREDIET
  - Overige tegoeden etc.
  Ons rentepercentage is 3%, u kunt per e-mail contact met ons opnemen. de
  minus 10.000 EUR0, tot 900.000 EUR0 Voor uw leningaanvragen;
  E-mail: "leber.p@yahoo.com"
  WhatsApp: +33751364257